Menu
Official distributor
03.01.2019

Tím Sunweb privítal svojho nového technologického partnera - prilby Lazer

Spoločne so štartom do nového roka by sme ti chceli hrdo oznámiť, že tím Sunweb privítal spoločnosť Lazer ako svojho dodávateľa prilieb a zároveň aj technologického partnera. Lazer bude dodávať tímu Sunweb najnovšie športové cyklistické prilby ako napríklad ultraľahkú Lazer Z1, aero prilbu Lazer Bullet s nastaviteľným vetraním a prilbu Lazer Victor s vynikajúcim aerodynamickým výkonom.

Partnerstvo medzi tímom a Lazerom poznačilo začiatok jubilejného roka spoločnosti Lazer, s ktorým do tímu prináša 100 rokov skúseností v oblasti ochrany hlavy.

Mike Smink, obchodný riaditeľ spoločnosti Lazer Sport povedal: "Sme nesmierne hrdí na to, že sme schopní poskytnúť bezpečnosť a výkonnosť všetkým jazdcom tímu Sunweb. Spätná väzba tímu navyše posunie dopredu náš budúci vývoj smerom k zvýšeniu bezpečnosti, výkonu a pohodlia pre všetkých cyklistov."

Iwan Spekenbrink, generálny riaditeľ tímu Sunweb hovorí: "S Lazerom, ako technologickým partnerom budú odborníci tímu Sunweb úzko spolupracovať, aby urobili ďalšie kroky v oblasti aerodynamiky, ako aj v zlepšení bezpečnosti a regulácie teploty. Prvé testy v aerodynamickom tuneli vyzerajú mimoriadne sľubne, preto sme presvedčení, že spolupráca so spoločnosťou Lazer podporí naše ambície pre nasledujúce roky."

O spoločnosti Lazer

Lazer je najstaršou svetovou firmou, ktorá vyrába cyklistické prilby. Svoju výrobu začala starými koženými sieťkami na vlasy pre belgických silákov, ktorí jazdili na oceľových bicykloch po dláždených poľnohospodárskych cestách. Výrobky spoločnosti Lazer sú výsledkom 100 rokov skúseností, vášne a odhodlania. Lazer sa vždy snaží vytvoriť perfektnú kombináciu dizajnu, pohodlia, bezpečnosti a technológie. Týmto prístupom sa Lazer stal jedným z najinovatívnejších spoločností na výrobu prilieb na svete. Lazer navrhuje cyklistické prilby a okuliare na domácej pôde v Belgicku a predáva tieto produkty po celom svete takmer vo všetkých krajinách na každom kontinente. V priebehu rokov sa Lazer spojil s niektorými z najväčších majstrov sveta, aby vytvorili niekoľko najprogresívnejších produktov, ktoré boli kedy použité! Dnes pokračujeme v tradícii práce so špičkovými športovcami, aby sme vytvorili výrobky svetovej triedy. Lazer predstavuje vášeň z výkonu a radosť z jazdy.