Menu
Official distributor
18.12.2019

TÍM SUNWEB A BIKEFITTING.COM SA SPOJILI, ABY ZÍSKALI 1% NAVIAC

Tím Sunweb a bikefitting.com oznamujú začiatok vzájomnej spolupráce, ktorej cieľom je extrahovať to najlepšie 1% z výkonov jazdcov.

Technológia a odborné znalosti bikefitting.com sa spoja s dlhoročnými skúsenosťami jazdcov tímu Sunweb, ktorí sa pohybujú v profesionálnom pelotóne, aby spoločne rozvíjali nové funkcie a zabezpečovali maximálnu efektívnosť v cyklistických aplikáciách v skutočnom svete cyklistiky. Toto pomôže nielen  samotnému výkonu tímu, ale tiež sa prostredníctvom Keep Challenging Experience Centra, ktoré má tím Sunweb, sprístupní verejnosti.

V Keep Challenging Experience Centre patriacemu tímu Sunweb sa bude nachádzať plne dynamické zariadenie  na nastavenie bicykla bikefitting.com s jeho pokrokovými technológiami, ktoré zahŕňajú 3D Analyzér Pohybu . Tím použije túto analýzu pohybu na sledovanie pokroku jazdcov v sezóne, najmä prostredníctvom exkluzívnej služby 3D Analýzy pedálovania, ktorú ponúka iba spoločnosť bikefitting.com.

Vybavenie Bikefitting.com inštalované v Keep Challenging Experience Centre bude otvorené pre fanúšikov, ktorí  môžu tiež sledovať tímových mechanikov, ako  sa pripravujú a balia na jednodňové a etapové preteky. Tento nový koncept „ zo zákulisia“ poskytne fanúšikom jedinečnú  skúsenosť, aké je to byť profesionálnym pretekárom.

„Spolupráca s bikefitting.com znamená, že dokážeme priblížiť profesionálne nastavenie bicykla  širšej verejnosti - od rekreačných cyklistov až po našich vlastných profi cyklistov,“ hovorí Nelis Koeken, bike fitter tímu Sunweb. „Dúfame, že vďaka rozsiahlym znalostiam nášho tímu a predchádzajúcim projektom v oblasti kinematiky, kinetiky a aerodynamiky môžeme pomôcť priniesť nové spôsoby nastavenia bicyklov pre širšiu verejnosť.“

Tím Sunweb a bikefitting.com spolupracujú už niekoľko rokov. Mathieu Arrambourg, manažér obchodného oddelenia  v bikefitting.com, o tomto hlbšom partnerstve hovorí, že je to „veľká odmena pre našu spoločnosť, ktorú si vybrala práve takáto organizácia, a to vďaka reputácii nášho zariadenia.“ Pre všetkých jazdcov, ktorí by chceli získať 1% naviac k svojim výkonom, vieme cez tím Sunweb dohodnúť profesionálne nastavenie bicykla v Keep Challenging Experience Centre. Stačí napísať na e.mailovú adresu  bikefitting@keep-challenging.com..

 

2ql4tdnsoydxbhrp15o5-hq-4.jpg
ljuywe9ru6unrjpmyc4g-img-3736.jpg
qn6ikskestgor3i34gbk-hq-5.jpg
r95cv2omqj6c1rorfsj7-hq-3.jpg
tjvwyepvqyov5zaxrrb6-img-3699.jpg
wqvndoolqzqqjzgbwxph-img-3709.jpg