Menu
Official distributor
16.01.2023

TÍM DSM OZNAMUJE POKRAČOVANIE SVOJHO PARTNERSTVA SO SHIMANO NA SEZÓNU 2023

Tímy DSM a Shimano s potešením oznamujú, že ich dlhodobé partnerstvo sa predĺži aj na sezónu cestnej cyklistiky v roku 2023. Partnerstvo bude trvať nasledujúce dva roky. Ako globálna značka so zameraním na športové potreby a outdoor je Shimano partnerom tímu DSM od samého začiatku, keď tím prvýkrát prišiel na svetovú cyklistickú scénu v roku 2008 ako Skil-Shimano.

Tím DSM pracuje s vysokokvalitnými produktmi Shimano už viac ako 15 rokov, čím prispel k početným víťazstvám tímu.

Tím DSM, ktorý v roku 2022 nazbieral viac ako 40 víťazstiev v programoch WorldTour pre mužov a ženy, vrátane víťazstiev v etapách vo všetkých troch Grand Tour, bol tiež prvým tímom, ktorý držal žltý dres na úvodnej Tour de France Femmes. Spoľahlivá prítomnosť spoločnosti Shimano pri niektorých z najväčších víťazstiev tímov je dôkazom podpory a odborných znalostí, ktoré poskytuje jazdcom a mechanikom tímu.

V sezóne 2023 budú mužské, ženské a vývojové programy tímu DSM naďalej využívať špičkové komponenty a príslušenstvo Shimano vrátane sád DURA-ACE, kolies a powermetrov. Okrem toho budú mať jazdci tímu DSM najnovšie tretry Shimano, vrátane tretier S-PHYRE, ktoré poskytnú pohodlie a výkon na ceste, keď budú túto sezónu bojovať o víťazstvá, alebo počas dlhých tréningových kilometrov.

Riaditeľ obchodu, Jente Rijpstra z tímu DSM povedal: „Nie je žiadnym tajomstvom, že od založenia tímu máme špeciálny vzťah so spoločnosťou Shimano. So Shimanom na našej strane sme v priebehu rokov dosiahli stovky víťazstiev na najvyššej úrovni. Shimano je absolútnym lídrom na trhu produktov a komponentov pre bicykle."

Ak Shimano uvedie na trh nový produkt alebo inováciu, viete, že to bude štandard v tomto odvetví. Táto snaha o to najlepšie dokonale zapadá do našej vízie vyťažiť zo seba a zo svojho vybavenia maximum.

Jente Rijpstra, riaditeľ obchodu, tím DSM

Prezident Shimano Europe Marc van Rooij dodal: „Naše partnerstvo s Team DSM je postavené na dôvere a vzájomnom rešpekte. Od samého začiatku zdieľame podobný spôsob práce, ktorým je neustále sa vyzývať. Je len prirodzené, že pokračujeme v našom dlhoročnom partnerstve, aby sme naďalej úzko spolupracovali a zabezpečili, že každý aspekt pretekárskeho programu Team DSM má tie najlepšie dostupné komponenty a materiály, ktoré umožnia ich jazdcom podávať výkony na najvyššej možnej úrovni. “

team-dsm-mechanics-30.jpg
team-dsm-womens-content-ride-291.jpg
team-dsm-scott-bikes-36-ef2445-original-.jpg
team-dsm-scott-bikes-35-8d1e2f-original-.jpg
team-dsm-scott-bikes-20-5f4768-original-.jpg
team-dsm-scott-bikes-05.jpg
team-dsm-content-day-photos-014.jpg