Menu
Official distributor
23.02.2021

SEDLÁ PRO DODAJÚ TÍMU DSM ZÁKLAD K VÝKONOM V ROKU 2021

Elitný pretekársky tím bude používať štyri sedlá od PRO v závislosti od optimálnej polohy na bicykli a od typu jazdca · Sedlá Griffon, Falcon, Turnix a Stealth sa podrobia testu na viac ako 30 000 km

PRO bude podporovať tím DSM (predtým Team Sunweb) v ich úsilí bojovať o víťazstvá na Svetovej Tour v roku 2021 a neskôr. Toto partnerstvo je skvelé v tom, že PRO poskytne jednému z najvzrušujúcejších tímov pelotónu sedlá, vďaka čomu získajú muži, ženy a jazdci z vývojového tímu ideálne miesto pre svoju jedinečnú anatómiu a štýl jazdy.

Na základe údajov z popredných vedeckých štúdií v odbore, PRO vyvinulo rad cestných sediel, ktoré dokonale dokážu vyhovieť každému jazdcovi. Od špičkových športovcov tímu DSM až po nadšených amatérov či rekreačných jazdcov, má PRO vhodné sedlo pre všetky jazdné štýly a telá. Spätnú väzbu získanú od elitných cyklistov tímu DSM využili dizajnéri a inžinieri PRO na neustále inovácie a vylepšovanie sediel PRO. Toto partnerstvo na najvyššej športovej úrovni preto priamo prináša výhody všetkým cyklistom.

Aj keď majú jazdci tímu DSM prístup k celej škále sediel PRO, zvyčajne si vyberajú z verzií Performance sedlá Falcon, Turnix a Griffon, ako aj z modelov Stealth Carbon a Stealth Superlight. Každé z nich je k dispozícii v rôznych šírkach a je optimalizované pre rôzne polohy na bicykli.

 

  • Sedlo PRO Falcon Performance umožňuje jazdcom vrátane Caspera Pedersena, Niklasa Märkla a Thymena Arensmana nakloniť panvu dopredu, aby si na bicykli udržali stabilnú a aerodynamickú agresívnu pozíciu.

  • Sedlo PRO Turnix Performance používajú jazdci, kde podpora vodorovného oblúka pomáha optimalizovať stabilitu panvy v ich pretekárskej polohe. Toto sedlo, ktoré používajú jazdci ako Coryn Rivera, Nikias Arndt či Asbjørn Kragh Andersen, má anatomické vybratie alebo je v tradičnej uzavretej verzii.

  • Sedlo PRO Griffon Performance je navrhnuté tak, aby optimalizovalo pohodlie a stabilitu pri vzpriamenejšej polohe tela, napríklad pri dlhších stúpaniach. Jazdci ako Nicholas Roche, Marco Brenner a Chad Haga používajú toto sedlo na optimalizáciu svojich vrchárskych výkonov, pretože umožňujú jazdcom viac sa pohybovať po sedle, a pritom zostať v pohodlní bez ohľadu na to, kde sa usadia.

  • Posledným sedlom PRO pre Tím DSM je Stealth Carbon, ktorý má dizajn s krátkym nosom a široké anatomické vybratie pre jazdcov, ktorí chcú podať maximálny výkon v agresívnej pretekárskej polohe s optimálnou oporou panvy. Toto sedlo používajú šprintéri ako Cees Bol, Nils Eekhoff a Alberto Dainese.

 

"Sme veľmi radi, že môžeme pokračovať v partnerstve s PRO," uviedol obchodný manažér Jente Rijpstra z Tímu DSM. „S ich produktovým tímom máme vynikajúce pracovné vzťahy a sme radi, že sa naša spätná väzba k produktom v priebehu rokov zapracovala do návrhov sediel PRO, na ktorých tento rok jazdíme. Sme presvedčení, že kombinácia výkonu, pohodlia a umiestnenia, ktoré PRO poskytuje tímu DSM, má konkurenčnú výhodu, najmä keď v neskoršej časti sezóny dôjde k únave. “

„Okrem toho, že sme neuveriteľne hrdí na to, ako si jazdci v tíme DSM doprajú čas, aby pochopili naše technológie a vybrali si sedlá na základe svojich charakteristík, sme tiež nadšení, keď vidíme, že naše výrobky opäť fungujú na najvyššej úrovni,“ hovorí Alexa Cunninghamová, marketingová manažérka PRO. „PRO poskytuje tímom vo vrcholovom športe produkty špičkovej kvality už od roku 1989 a tešíme sa, až uvidíme naše sedlá v akcii na bicykloch jazdcov ako Romain Bardet, Tiesj Benoot, Coryn Rivera či Liane Lippert.“

"V mimosezóne došlo v tíme DSM k veľkým zmenám," pokračuje Cunninghamová. „Tím zmenil hlavných sponzorov a prešiel na bicykle SCOTT. Schopnosť zostať jedným z trvalých partnerov tímu počas tohto vzrušujúceho obdobia je prejavom odhodlania spoločnosti PRO budovať trvalé a produktívne vzťahy. Vďaka dôslednej spolupráci s jednotlivými jazdcami a profesionálnymi tímami je PRO schopné získať spoľahlivú spätnú väzbu k produktom a neustále vyvíjať a vylepšovať naše produkty. “

„Cyklistická sezóna 2021sa už začala, sme nadšení, keď vidíme Tím DSM v akcii a že jeho jazdci podávajú výkony na sedlách PRO,“ uzavrela Alexa.

 
sedlo.jpg
vra201202176-teamdsm-shoot-3268-0.jpg
vra201202129-teamdsm-shoot-3121-0.jpg
379454-teamdsm-officialpartner-pro-nobrd.jpg