Menu
Official distributor
03.05.2023

Začíname tam, kde cesta končí

Zloženie gravelových jazdcov odráža terén, ktorý ich láka. Rovnako ako rôzne kamene, piesok a hlina aj gravel jazdci sú zmesou etník, pohlaví a kultúr. Nachádzame sa po celom svete a v celom ekonomickom spektre. Prichádzame vo všetkých tvaroch, veľkostiach a úrovniach kondície a všetci sme zjednotení v našej vášni.

Začíname tam, kde sa cesta končí. Do lesa, do hôr alebo na cesty, kochať sa scenériou a zvukom, ktorý vydávajú naše plášte na štrku.

Naše dobrodružstvá sa vyvíjajú - zakaždým vyrazíme o kúsok ďalej. Viac sa odvážime, viac skúmame, učíme sa viac zručností. Vidíme viac zo sveta okolo nás a objavujeme viac o sebe.

S gravelovou radou SHIMANO si jazdu na štrku užijete ešte viac. Náš štýlový dres a šortky EVOLVE využívajú vysokovýkonné recyklované materiály. Takže môžete s úsmevom vyraziť do terénu s vedomím, že nedošlo k zbytočnému plytvaniu.

A pri objavovaní nádhernej prírody oceníte malé, inteligentné detaily. Napríklad šikovné sieťované vrecko na stehne na telefón alebo občerstvenie alebo predné delenie na šortkách, ktoré uľahčuje prestávky na toalete.

Každá časť našej gravelovej rady je vyrobená s ohľadom na vzrušenie z objavovania. Od jemných, bronzových reflexných prvkov až po vložku účelovo vyrobenú na dlhé dni v sedle. Vyvinuli sme tiež špecifické možnosti tretier a oblečenia pre mužov a ženy RX801 a RX600. Pretože ísť za dobrodružstvom so svojimi blízkymi je jednoducho lepšie. Takže, keď nabudúce opustíte cestu, budete vedieť, že vaša výbava je pripravená vydať sa na cestu.

Byť časť niečoho väčšieho. Posilnení individualitou, poháňaní spolupatričnosťou - United in Gravel. Ak ak si chcete svoj gravel štýl ešte viac okoreniť, nech sa páči, je tu REBOUND!

UNITED IN GRAVEL PREDSTAVUJE „REBOUND“

Staňte sa súčasťou globálnej gravel komunity a pripojte sa k najväčšej gravel akcii, ktorá sa začne 3. júna 2023 priamo pred vašimi dverami.

Tento rok sa Shimano spojilo s komunitou Live Slow Ride Fast (LSRF), aby zjednotilo gravelových cyklistov z celého sveta na REBOUND 2023. Cieľ je jednoduchý, prejsť milión míľ za jediný deň: United in Gravel, We Ride.

Gravel je skvelý ekvalizér a zjednocovač – vytvárajú sa tu priateľstvá a vytvárajú sa spomienky. Či už idete jednu míľu alebo sto; máte profesionálnu výbavu alebo vôbec žiadnu výbavu; jazdíte na 10- alebo 11-rýchlostnej sade alebo máte radi na spevnené cesty, cesty druhej triedy alebo žiadne cesty.

Nezáleží na tom, prečo ste tam vonku, záleží len na tom, že ste.

Keď sa svet v roku 2020 úplne zastavil, tím LSRF hľadal bezpečné spôsoby, ako si užiť svet okolo nás a zorganizoval svoj vlastný „Dirty Kanzelled“. Aj keď bolo hlavné podujatie Unbound zrušené, duch podujatia žil ďalej a oslavoval zjednocujúci potenciál cyklistiky – počnúc od vašich dverí. S REBOUND, Shimano a LSRF chcú ísť ešte o krok ďalej.

REBOUND je pre všetkých cyklistov a uskutoční sa v sobotu 3. júna 2023.

Pravidlá sú jednoduché: začať z akéhokoľvek požadovaného bodu a prejsť vzdialenosť viac ako 25 míľ (40 km), 50 míľ (80 km), 100 míľ (160 km) alebo 200 míľ (320 km).

Tu sú základné informácie:

 • Dátum: sobota 3. júna 2023
 • Začiatok: 6:00 SHARP (miestneho času)
 • Žiadne poplatky, žiadne časové obmedzenia, len zábava!
 • Toto je 25-, 50-, 100- alebo 200-míľová gravelová jazda bez podpory
 • Maximálne dve zastávky po ceste.
 • Povinná oslava po pretekoch.

Toto podujatie je spoločnou iniciatívou spoločností LSRF a Shimano.

Zaregistrujte sa na túto bezplatnú udalosť na stránke www.rebound.cc ešte dnes a zapojte sa do súťaže REBOUND STRAVA Challenge, aby ste mali šancu vyhrať niekoľko vynikajúcich cien ako napríklad:

 • 10 x gravelové tretry Shimano RX6
 • 5 x vlastné plagáty Rebound Ride
 • 3 x víkendové vstupenky na akciu LtD's Gravel Raid
 • Dve VIP vstupenky na Tour de France od Škody
 • A zážitok s komunitou Live Slow Ride Fast