Menu
Official distributor
20.07.2020

SHIMANO GRAND TOUR CHALLENGE LIVE NA STRAVE

Na počesť 3 grand tour vás spoločnosť SHIMANO vyzýva, aby ste v priebehu nasledujúcich 3 týždňov najazdili 333 km alebo viac.

Podujatia grand tour sú vysoko očakávanými predstaveniami letných mesiacov, ktoré sú inšpiráciou pre jazdcov, aby vybehli von a zajazdili viac. Avšak s posunom programu grand tour na jeseň tohto roka, sa budete určite potrebovať správne nakopnúť do letnej cyklistiky. A na tento účel je tu SHIMANO Grand tour!

Na počesť troch grand tour vás SHIMANO vyzýva, aby ste od utorka 21. júla do pondelka 10. augusta najazdili 333 km alebo viac.
Ak splníte výzvu, máte šancu vyhrať profesionálne vybavenie: Špičkovú sadu SHIMANO DURA-ACE Di2 (kotúčová alebo ráfková brzda) s meračom výkonu R9100-P!

Och... a ak si myslíte, že zajazdiť 333 km znie ľahko, potom pre tých, ktorí to spravia 21 dní za sebou, tak ako profíci (2 dni odpočinku sú povolené), bude mať SHIMANO prichystané špeciálne ceny!

Navyše, aby sme v tejto výzve inšpirovali jazdcov po celej Európe, neutrálny servisný tím spoločnosti SHIMANO bude pôsobiť v troch populárnych cyklistických lokalitách v Európe. Budú poskytovať podporu, rady a mechanickú údržbu (aj keď bohužiaľ bez lepkavých fliaš).

Vozidlá Shimano Neutral Support budú prítomné na týchto miestach:
Holandsko: štvrtok  23. júl  Amerongse berg (parkovisko na vrchu)
Španielsko: štvrtok 6. august Madridský región
Taliansko: nedeľa 2. august, Siena región

Presné načasovanie a umiestnenie bude oznámené prostredníctvom facebookovej stránky Shimano v Holandsku, Španielsku a Taliansku.
Ak sa chcete prihlásiť, prejdite na stránku Strava Challenges a zaregistrujte sa vo výzve SHIMANO GRAND TOUR. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom od pondelka 10. augusta.

359485-stravachallenge-image-safe-space-.jpg
359483-stravachallenge-image-safe-space-.jpg
359482-stravachallenge-image-safe-space-.jpg
359476-20180927-shimano-wk-wielrennen-fo.jpg