Menu
Official distributor
30.04.2024

SHIMANO a LIVE SLOW RIDE FAST predstavujú REBOUND 2024

1. júna príde čas (znovu)objaviť svoj vlastný kraj, postaviť si vlastnú trasu a rozdrviť čo najviac štrku

Spolu s Live Slow Ride Fast (LSRF) Shimano pozýva globálnu gravelovú komunitu, aby sa 1. júna 2024 zišla na gravelovej trase, ktorú si môže ľubovoľne postaviť s dĺžkou 15, 25, 50, 100 alebo 200 míľ (24, 40). , 80, 160 alebo 320 km). Našim cieľom pre tento rok je prekonanie viac ako 10 miliónov míľ najazdených po celom svete.

Čo je REBOUND?

REBOUND je najväčšie gravel podujatie na svete, ktoré sa zhoduje s gravelovými pretekmi UNBOUND v Spojených štátoch. V roku 2023 REBOUND inšpiroval viac ako 300 000 jazdcov po celom svete, aby spoločne prešli úžasných 4 789 142 míľ (7 707 377 km).

V roku 2024 ideme pritvrdiť ešte viac a stanovili sme si cieľ prejsť 10 000 000 štrkových míľ (16 100 000 km) po celom svete, čím dávame každému jazdcovi šancu zažiť svoje vlastné dobrodružstvo, ktoré začína priamo od jeho vlastných dverí.

A urobíme to takto:

Dátum: sobota 1.6.2024

Začiatok: 6:00 miestneho času (v duchu UBOUND) V konečnom dôsledku je to na vás: čím skôr, tým lepšie a viac prejdených viac kilometrov!

Trasa bez podpory o dĺžke 15, 25, 50, 100 alebo 200 míľ

Povinná oslava po pretekoch (po výjazde)

Žiadne poplatky, žiadne časové obmedzenia, len čistá  zábava!

 

REBOUND Ride-Outs

Gravel je skvelý ekvalizér a zjednocovač – vytvárajú sa tu priateľstvá a utvárajú spomienky. Každý bude mať šancu vytvoriť si vlastné výjazdy s priateľmi, cyklistickými klubmi a kolegami. Tento rok sa v duchu skutočného REBOUND môžete pripojiť k jednej z REBOUND Ride-Outs organizovaných jazdcami Shimano Gravel Alliance a miestnymi Shimano Service Centrami – so zaručenými oslavami po jazde!

Jednoducho sa prihláste na odber nášho newslettera a sledujte naše sociálne siete Shimano Gravel a LSRF, kde nájdete najnovšie aktualizácie a informácie o REBOUND Ride-Outs vo vašom okolí.

STRAVA Route Builder

Ak nie ste oboznámení s off-roadovou trasou v okolí alebo chcete zdokonaliť už existujúci nápad na trasu, skúste použiť Strava Route Builder. Pomôže vám to spojiť body, upgradovať plánovanie trasy a inšpirovať vás návrhmi. Tento nástroj využíva anonymné údaje Strava na inteligentné odporúčanie obľúbených trás na základe vašich preferencií.

Prevezmite kontrolu a naplánujte si vlastnú trasu s funkciami, ako sú 3D mapy a body záujmu, ktoré na prvý pohľad zobrazujú zaujímavé miesta komunity. Je to predsa vaše dobrodružstvo a Routes vám môžu iba pomôcť.

Kliknite na link a začnite budovať svoju Rebound trasu na Strave: https://www.strava.com/routes/new

 

Pripojte sa k REBOUND ešte dnes! Povedzte svojim gravelovým priateľom, aby si 1. jún vo svojich kalendároch zaznačili ako najväčšiu gravelovú jazdu na svete. Chceme vás vidieť jazdiť a užívať si oslavy po jazde na vašich sociálnych sieťach, tak to šírte ďalej a zdieľajte svoje dobrodružstvá pomocou hashtagov #REBOUND2024 a #UnitedInGravel.

Pre viac informácií a pre pripojenie sa k celosvetovej gravel komunite kliknite na: https://rebound.cc/