Menu
Official distributor
09.02.2024

REBOUND 2024: 10 MILIÓNOV MÍĽ Z DOMOVA

Po obrovskom úspechu REBOUND 2023 prichádza opäť NAJVÄČŠIE gravelové podujatie na svete. Štartuje 1. júna 2024, presne o 6:00 ráno. Príjemne sa usaďte a my vás prevedieme podrobnosťami a niekoľkými tipmi, ako si nájsť najlepšie REBOUND výjazdy a trasy začínajúce priamo pred vašimi dverami.

Čo je vlastne REBOUND?

Koncept je jednoduchý. 1. júna sa zíde globálna gravel komunita, aby si odjazdila 25, 50, 100 alebo 200 míľovú trasu. Neexistuje žiadny vstupný poplatok a ani časové obmedzenie. Len stará dobrá zábava v prachu a blate. A keď sa prihlásite do výzvy na STRAVE, máte šancu vyhrať úžasné ceny.

REBOUND je najväčšie gravelové podujatie na svete, ktoré sa zhoduje s gravelovým podujatím UNBOUND v USA. Podujatie je partnerstvom medzi Shimano a komunitou Live Slow Ride Fast – od nikoho iného ako Laurensa ten Dama! V roku 2023 REBOUND inšpiroval viac ako 300 000 jazdcov z celého sveta, aby spoločne prešli neuveriteľných 4 789 142 míľ. Každý jazdec mal svoje vlastné dobrodružstvo, ktoré začínalo od jeho vlastného prahu.

V roku 2024 chceme ešte viac - a to 10 000 000 štrkových míľ po celom svete.

REBOUND výjazdy

Každý chodí na svoje vlastné jazdy s priateľmi, cyklistickými klubmi či kolegami. Ak chcete zažiť skutočného ducha REBOUND, môžete sa pripojiť k jednému z REBOUND výjazdov, ktoré organizujú jazdci Shimano Gravel Alliance a miestne Shimano Service Centrá – so zaručenými oslavami po jazde!

Prihláste sa na odber noviniek a sledujte naše sociálne siete @shimanogravel, kde nájdete najnovšie aktualizácie a informácie o výjazdoch REBOUND vo vašom okolí.

Ultra Distance Scholarship

Krása gravelu je v tom, že sa môže zapojiť skutočne každý. Je to skvelý spôsob, ako sa stretnúť a užiť si menej prebádané cesty. To je dôvod, prečo Shimano sponzoruje (UDS). Štipendium Ultra Distance Scholarship bolo vytvorené v roku 2020, aby pomohlo priniesť väčšiu rozmanitosť na štartovaciu čiaru ultra-diaľkovej cyklistiky. V praxi to znamená, že traja jazdci dostanú plnú podporu, vrátane namieru stavaných bicyklov, školenia, materiálového a iného vybavenia, čo všetko povedie k skutočne úžasným jazdám a zážitkom.

Traja učenci na tohtoročnom UDS sú Musa Akinosho, Fatima Ahmed a Cai Wang. K tohtoročnému REBOUND sa pridajú aj títo vášniví cyklisti. Sledujte ich cestu na UDS blogu.

Tvorenie trás na STRAVE

REBOUND nie je priemerné pokrútenie si pedálmi počas prestávky na obed. Hovoríme o graveli, single-tracku, piesku, bahne, kameňoch a o vašej osobnosti. Nie ste oboznámení s off-roadovou trasou v okolí alebo chcete zdokonaliť už existujúci nápad na trasu? Skúste použiť nástroj Strava Route Builder. Pomôže vám to spojiť body, upgradovať plánovanie trasy a inšpirovať vás návrhmi.

Začnite trénovať s JOIN

Chcete sa zlepšiť bez boja s dodržiavaním prísneho tréningového plánu? Zoznámte sa s JOIN Cycling. Či už sa pripravujete na REBOUND, smerujete k svojmu ďalšiemu veľkému cieľu, alebo len chcete skombinovať spoločenské výjazdy so štruktúrovaným tréningom - toto môže byť pre vás riešením.

JOIN je platforma, ktorá poskytuje dynamické a flexibilné tréningové plány, ktoré sa prispôsobia vášmu nabitému programu, pokroku a tréningovým cieľom. Spontánne skupinové jazdy alebo zmena plánov? JOIN sa jednoducho prispôsobí a zaznamená váš kondičný pokrok. Tiež vám ukáže, ako ste dopadli na poslednom tréningu, aby ste vedeli, na čo sa máte nabudúce zamerať.

A teraz, JOIN prichádza s tréningovým plánom REBOUND na mieru. Pozrite si ho a prihláste sa do promo akcie REBOUND ešte dnes.

Pripojte sa k REBOUND ešte dnes!

Povedzte svojim gravelovým priateľom, aby si 1. jún vo svojich kalendároch zaznačili ako najväčšiu gravel jazdu na svete. Chceme vás vidieť jazdiť a užívať si oslavy po jazde na vašich sociálnych sieťach!

Pridať sa môžete tu!