Menu
Official distributor
30.06.2023

Majstrovstvá Slovenska mechanikov Shimano Service Centier

9 finalistov z celého Slovenska bude súťažiť v sérii technických skúšok, aby sme našli toho, ktorý bude najlepší!

Pokiaľ ide o opravy bicyklov, Shimano Service Centrá sú tými najlepšími odborníkmi Shimano. Rozhodli sme sa preto, že sa pokúsime medzi nimi nájsť toho, kto je najlepší. Súťaž bola otvorená len pre cyklomechanikov, ktorí pracujú v Shimano Service Centrách a mohol sa do nej zapojiť iba jeden mechanik z každej predajne.

Okrem hrdosti, uznania a večnej slávy budú pre víťazov v ponuke lákavé vecné ceny ako aj budúca možnosť súťažiť v celoeurópskej súťaži.

EFEKTÍVNOSŤ - RÝCHLOSŤ - ŠIKOVNOSŤ

3 slová, ktoré vedia dostať technikov pod tlak!

Shimano Slovakia (Paul Lange Oslany, s.r.o.) organizuje svoje prvé slovenské majstrovstvá pre mechanikov Shimano Service Centier 21. novembra 2023. Jedinečná príležitosť pre technikov prejsť z tieňa do svetla a stať sa lokálnymi legendami.

Prečo chceme usporiadať šampionát?

Kvalitní mechanici veľkou mierou prispievajú k úspechu cyklistického obchodu. Shimano chce týchto skrytých hrdinov zvýrazniť a predstaviť ich schopnosti širokej verejnosti. A čo je lepšie ako súboj vedomostí a zručností, ktorý odhalí toho najlepšíieho zo siete predajní Shimano Service Centier?

Celkovo bolo vybraných 9 mechanikov z celého Slovenska, ktorí sa budú chcieť navzájom popasovať o víťazstvo. Počas dňa budú títo špecialisti na produkty a technológie Shimano súťažiť v 8 praktických skúškach. Nespoliehajte sa však na to, že vám ich prezradíme. Na to nás budete musieť 21. novembra sledovať na sieťach! Finále prebehne v priestoroch našej spoločnosti a vy ho môžete pozerať online.

Porota

Ako v každej súťaži, aj tu je potrebná porota, ktorá bude rozhodovať medzi finalistami. Preto bola zostavená odborná porota, ktorá bude bodovo hodnotiť účastníkov podľa viacerých kritérií, akými sú diagnostika problému, technickosť, čistota či rýchlosť realizácie.

Ako túto udalosť sledovať?

Sledujte naše sociálne siete. Viac podrobností prezradíme v príspevkoch alebo príbehoch!

Naši finalisti ročníka 2023:

LADISLAV, L-BIKE CYKLOCENTRUM, Košice

 

MICHAL, ebajk, Bratislava

MARTIN, Bike Peak, Oslany

MAREK, TOPASPORT, Bardejov

JAKUB, MTBIKER, Hrádok

BRANISLAV, STAR BIKE, Prešov

IVAN, Dolomity Bike, Nitra

MICHAL, Kaktus Bike, Bratislava

DENIS, Cyklo Špak, Spišská Nová Ves