Menu
Official distributor
10.10.2019

House Show Prezentácia 2020

Dňa 2. októbra 2019 sme oslávili 20. výročie Paul Lange Oslany v priestoroch hotela Chateau Gbeľany. Aj pri tejto príležitosti sme mohli našim obchodným partnerom odprezentovať novinky a produkty na nasledujúcu sezónu 2020.

Hneď na začiatku sa našim hosťom prihovorili pán Pavel Hajzer a pán Bernard Lange, konateľ Paul Lange & Co. Celý deň našich hostí sprevádzal a navigoval slovenský herec Juraj Bača, bývalý downhillový pretekár.

Naši obchodní partneri si mohli vypočuť nové správy z oblasti hard goods pre cestnú, gravel a horskú cyklistiku. Taktiež sme rozpovedali veľa nových informácii ohľadom Shimano STePS, predstavili sme naše marketingové aktivity, spoluprácu so Shimano Service Centrami a do detailov ukázali nové cyklistické doplnky od tretier až po prilby. Toto všetko mohli naši partneri počuť v nádhernom prostredí pohoria Malá Fatra a mohli sa dokonca zúčastniť jazdy na trenažéroch značky ELITE. V spolupráci s nimi sme nachystali aj House Show Challenge na dvoch úplných novinkách SUITO a DIRETO X. Výhrou pre najrýchlejšieho bol trenažér Qubo Smart Digital B+. Tento rok sa stal najrýchlejší Daniel Klúčik z predajne PRO CYCLING z Bratislavy, ktorý prerušil víťaznú sériu Johanna Schwabika.

Klasikou bola prezentácia bicyklov slovenských značiek - Kellys, CTM, Kenzel, Liberty a Mayo. Pre tento ročník sme mali k dispozícii aj Shimano Truck, v ktorom sa návštevníci mohli poobzerať po novinkách svetových značiek.

Ale to nebolo ani z ďaleka všetko. Vzhľadom na naše 20. výročie sme pre našich obchodných partnerov pripravili aj bohatý kultúrny program. Ako prvé nám novinky z oblasti oblečenia, prilieb a okuliarov od značiek Shimano a PEARL iZUMi predviedli tanečníci Laciho Strika zo Street Dance Academy. Krátko nato prišla Sima Martausová so svojou kapelou a svojim príjemným a humorným vystúpením priniesla kúsok slniečka do inak upršaného počasia. Čerešničkou na torte bola kapela Backwards (Beatles revival), ktorá našich hostí zdvihla zo svojich stoličiek.

Ďakujeme všetkým prítomným za účasť a za úspešnú spoluprácu. Tešíme sa na nové výzvy!

 

dsc-0605.jpg
dsc-0556.jpg
dsc-0502.jpg
dsc-0413.jpg
dsc-0396.jpg
dsc-0353.jpg
dsc-0352.jpg
dsc-0288.jpg
dsc-0242.jpg
dsc-0239.jpg
dsc-0223.jpg
dsc-0209.jpg
dsc-0186.jpg
dsc-0171.jpg
dsc-0134.jpg
dsc-0131.jpg
dsc-0129.jpg
dsc-0117.jpg
dsc-0068.jpg
dsc-0062.jpg
dsc-0057.jpg
dsc-0055.jpg